Home > Uitslagen > Archief > Kunst & Antiek

Printversie alle opbrengsten

1701 tot 1720 van in totaal 1754 gevonden artikelen.    << Vorige  -  Volgende >>
 Foto  Kavel   Omschrijving    Opbrengst
17-11-2009 / 1027
Richard Liebermann (1900-1966) Vrouw lezend in bijbel. Gesigneerd. Marouflé 72x54 cm. 80
17-11-2009 / 34
Roel Wildeboer (1902-1989) Landschap met boerderij. Gesigneerd. Doek 40x50 cm. 150
17-11-2009 / 1189
Salomon Garf (1879-1943) Bosrand bij de heide. Gesigneerd. Pastel 27x29 cm. 100
17-11-2009 / 1034
Sara Heijberg-Ledeboer (1867-1952) Stilleven met kersen, sinaasappels en Rijnwijnglas. Gesigneerd. Doek 32x42 cm.
 Meer foto's
17-11-2009 / 545
Sárika Góth (1900-1991) Jonge vrouw. Gesigneerd en gedateerd 1930 te San Gimignano. Niet ingelijst. Tekening 65x50 cm. 200
17-11-2009 / 548
Sárika Góth (1900-1991) Zes diverse studietekeningen. Niet gesigneerd. Niet ingelijst. Div. afm. 140
17-11-2009 / 1006
Sees Vlag (Geb. 1934) 'Giganter'. Gesigneerd, gedateerd 1970 en genummerd 74/90. Zeefdruk 55x76 cm.
17-11-2009 / 3539
Shinkichi Tajiri (1923-2009) 'Fragment'. Metalen wandsculptuur. Gesigneerd en gedateerd 1955. In de collectie van het Gemeentemuseum Den Haag bevindt zich een vergelijkbaar werk van Tajiri met als titel 'Verschroeide aarde', gedateerd 1955. Afm. 17,5 5900
 Meer foto's
17-11-2009 / 3
Simon Andreas Krausz (1760-1825) Familie met koe bij bruggetje. Gesigneerd. Aquarel 23x29 cm. 150
17-11-2009 / 1085
Simon de Heer (1885-1970) Dubbelportret van broer en zus. Gesigneerd en gedateerd 7-'56. Zonder lijst. Doek 70x61 cm. 100
17-11-2009 / 543
Sipke Jansma (1923-2001) Toegeschreven aan Symbolistische voorstelling. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1972. Gemengde techniek 66x48 cm. 100
17-11-2009 / 124
Tamine Tadema-Groeneveld (1871-1938) Bomschuiten in de duinen. Gesigneerd. Doek 62,5x99 cm.
17-11-2009 / 3572
Theo Hauser (1909-1977) Toegeschreven aan Vrouwenhoofd. Groen gepatineerd koperen beeld. Op houten voet. Ca. 1930. Totale hoogte 40,5 cm. 370
17-11-2009 / 1137
Theo Wiegman (1908-1996) Kerkinterieur. Gesigneerd. Doek 39x29 cm. 150
17-11-2009 / 150
Theodor Koch (1844-1931) Besneeuwd slootje met molen op de achtergrond. Gesigneerd. Paneel 32x45 cm. 170
17-11-2009 / 1051
Tilly Moes (1899-1979) Bloemstilleven. Gesigneerd. Paneel 28x40 cm. 110
17-11-2009 / 541
Toon Kelder Omgeving van Twee naakten bij kachel. Onduidelijk gesigneerd. Aquarel 74x54 cm. 210
17-11-2009 / 1174
Toon Koster (1913-1989) Wandelende man bij huizen. Gesigneerd. Board 59x79 cm. 250
17-11-2009 / 1176
Toon Koster (1913-1990) Christus met doornenkroon. Gesigneerd. Board 62,5x47,5 cm. 400
17-11-2009 / 1180
Toon Koster (1913-1990) Meeuwen op de kade, de Willemsbrug op de achtergrond. Gesigneerd. Gemengde techniek 18,5x30 cm. 80
Printversie alle opbrengsten

     printview

Catalogus

Wilt u al deze informatie nog eens rustig nalezen of voor het bestellen van de catalogus en het veilingnieuws, kunt u schrijven of bellen naar:

Vendu Notarishuis
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam

Tel: 010-4118544
Fax: 010-4127744

E-mail: vendu@notarishuis.nl

Vendu Notarishuis
Vendu Notarishuis  |  Kipstraat 54  |  3011 RT Rotterdam  |   Tel: (010) 411 85 44  |  Fax: (010) 412 77 44  |  E-mail: vendu@notarishuis.nl