Home > Veilingen > Veilingagenda

Kunst- en Antiekveilingen

sluitingsdatum inbreng goederen juni veiling: 7 april 2015.
Openingstijden kijkdagen: vrijdag, zaterdag en zondag 10:00-17:00.
 De kijkdagen zijn op:  De veilingdagen zijn op:
Friday 29 May 2015
Saturday 30 May 2015
Sunday 31 May 2015
Tuesday 02 June 2015
Wednesday 03 June 2015
Thursday 04 June 2015
Friday 05 June 2015
 

Curiosa- en Inboedelveilingen

Openingstijden kijdagen: maandag 13:00 tot 21:00 uur & dinsdag 10:00 tot 17:00 uur.
 De kijkdagen zijn op:  De veilingdagen zijn op:
Monday 13 April 2015
Tuesday 14 April 2015
Thursday 16 April 2015
Friday 17 April 2015
Monday 20 April 2015
Tuesday 21 April 2015
 

Huizenveiling

Catalogus

Wilt u al deze informatie nog eens rustig nalezen of voor het bestellen van de catalogus en het veilingnieuws, kunt u schrijven of bellen naar:

Vendu Notarishuis
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam

Tel: 010-4118544
Fax: 010-4127744

E-mail: vendu@notarishuis.nl

Vendu Notarishuis
Vendu Notarishuis  |  Kipstraat 54  |  3011 RT Rotterdam  |   Tel: (010) 411 85 44  |  Fax: (010) 412 77 44  |  E-mail: vendu@notarishuis.nl