Live Bieden! Timed Online

Online catalogus

Online catalogus : KV-256 juni 2018

Totaal aantal kavels: 289 - Laatst gewijzigd: 13 april 2018

Er is momenteel geen veilvolgorde bekend

0001
Hans Christiansen (1866 - 1945)

Een zilveren visbestek, 12 couverts, modelnummer 3001, "Darmstaedter Stil", uitvoering Peter Bruckmann & Söhne, Heilbronn, ontwerp 1901-1902, gekeurd met fabrieksmerken, 800 voor derde gehalte zilver en aanvullend Nederlands keur. Vgl.: Barbara Grotkamp-Schepers & Reinhard W. Sänger, Art Nouveau Knives, Forks and Spoons / Bestecke de Jugendstils, Deutsches Klingenmuseum Solingen, 2000, p. 138, ill. 160 voor het ontwerp (visbestek niet afgebeeld).

1155 gr.

Taxatie: € 600 - 1200

Koopopdracht Delen
1 van 3 foto's

0002
Georg Jensen (1866 - 1935)

Een gedreven zilveren broche bezet met kwarts en granaat, floraal motief, gekeurd met makersmerken voor 1909-1914, tweede gehalte zilver, later ophang-oogje aan de achterzijde.

4,5 x 4 cm.

Taxatie: € 150 - 300

Koopopdracht Delen
1 van 2 foto's

0003
Joh. Loetz Witwe (attributed)

Een geïriseerd glazen vaas met vergulde details, circa 1900.

17,5 cm. h.

Taxatie: € 80 - 100

Koopopdracht Delen
1 van 2 foto's

0004
Emile Gallé (1846 - 1904)

Een cameoglazen solifleur vaasje met floraal decor, gemerkt in de wand Gallé, minieme interne barstjes onder de bodem en kleine chip in het decor.

13,5 cm. h.

Taxatie: € 200 - 400

Koopopdracht Delen
1 van 3 foto's

0005
Fachschule Haida (attributed)

Een helder en geel überfang geslepen kristallen dekselbokaal gedecoreerd met vijf florale ornamenten rondom, circa 1900, minieme chips.

18,5 cm. h.

Taxatie: € 80 - 120

Koopopdracht Delen
1 van 2 foto's

0006

Vier champagneglazen op hoge voet en een wijnglas, alle met vergulde mondrand, uitvoering Theresienthal, circa 1906.

17,5-20,5

Taxatie: € 60 - 80

Koopopdracht Delen
1 van 3 foto's

0007

Achttien wijnglazen op hoge voet met vergulde mondrand, uitvoering Theresienthal, circa 1906, minieme chips en enig verlies aan vergulding.

20 cm. h.

Taxatie: € 200 - 400

Koopopdracht Delen
1 van 5 foto's

0008
Jugendstil

Zes wijnglazen op hoge voet, alle met verschillend geëmailleerd floraal decor en vergulde mondrand, uitvoering Theresienthal, circa 1900-1910.

20,5 cm. h.

Taxatie: € 200 - 400

Koopopdracht Delen

0009
C. Bonnefond

Een metalen tafelklok met gebronsd metalen slinger, gedecoreerd met floraal patroon in zweepslag motief en met vrouwenhoofd, circa 1900-1910, de wijzerplaat gemerkt: K. Overstrijd, La Haye en met meegegoten merk in de voet C. Bonnefond.

46,5 cm. h.

Taxatie: € 100 - 200

Koopopdracht Delen

0010
Arts & Crafts

Een zilveren gesp met blauw/groen geëmailleerd decor, gemerkt voor Birmingham met jaarletter k voor 1909, makersmerk A&B.

A silver belt buckle with blue/green enamelled pattern, marked for Birmingham with yearcode k for 1909, makers mark A&B.

5,5 x 10 cm.

Taxatie: € 100 - 200

Koopopdracht Delen

0011
Jugendstil

Vier wijnglazen op hoge voet, waarvan twee met groen ingevuld geslepen floraal decor en vergulde randen, een exemplaar met rode en groene inclusies en gegraveerd bladmotief en een geëmailleerd glas, circa 1900-1910.

18,5-20 cm. h.

Taxatie: € 100 - 200

Koopopdracht Delen

0012
Daum, Nancy

Een glazen kommetje met geëmailleerde voorstelling van  boten en een landschap op een gematteerd fond, circa 1900, gesigneerd aan de onderzijde Daum Nancy.

3 cm. h. x 10,5 cm. diam.

Taxatie: € 300 - 500

Koopopdracht Delen

0013
N.V. Haagsche Plateelfabriek Rozenburg Den Haag (1883 - 1917)

Een eierschaal porseleinen kop en schotel gedecoreerd met distels op een wit fond, schilder: Sam Schellink, gesigneerd met fabrieksstempels, werkordernummers 54, jaartekens voor 1907 en schildersmonogrammen.

6 cm. h. x 13 cm. diam.

Taxatie: € 400 - 800

Koopopdracht Delen

0014
Emmanuel Villanis (1858 - 1914)

Een bronzen buste van een vrouw, getiteld 'Alda', gesigneerd in het basement E. Villanis, genummerd A 345 en met zegel.

12,5 cm. h.

Taxatie: € 100 - 200

Koopopdracht Delen

0015
Anton Büschelberger (1869 - 1934)

Een groot porseleinen sculptuur van een adelaar, uitvoering Porzellanfabrik Karl Ens, Thuringen, gesigneerd met firmastempel op het basement, blindmerk AB voor de beeldhouwer en jaar [19]20, ingekraste nummering onderop 4951, 4.

48,5 cm. h.

Taxatie: € 600 - 1200

Koopopdracht Delen

0016
Amphora Turn Teplitz

Een groot porseleinen sculptuur van een havik, 1918-1932, gesigneerd met firmastempel en met blindmerken onderop: Amphora en nummering 8281, 2, enige haarlijnen in de glazuur van de voet.

38 cm. h.

Taxatie: € 300 - 600

Koopopdracht Delen

0017
Rudolf Marcuse (1878 - 1929)

Een porseleinen sculptuur van een gitaarspelende Pierrot met poedel, uitvoering Rosenthal, gemerkt met firmastempel Rosenthal Selb Bavaria, een blindmerk van een R in cirkel en genummerd R311, met meegegoten merk in de sokkel: Rudolf Marcuse 1913.

A porcelain figure depicting a gitar playing Pierrot with a poodle, produced by Rosenthal, marked with manufacturer's stamp Rosenthal Selb Bavaria, moulded mark of an R in a circle and numbered R311, with moulded mark to the base: Rudolf Marcuse 1913.

35 cm. h.

Taxatie: € 300 - 600

Koopopdracht Delen

0018
Plateelbakkerij Zuid Holland, Gouda

Een aardewerk klok met zwierig floraal decor ingevuld met arceringen - zogenaamde 'kantjes' - op een wit fond, circa 1902-1907, gesigneerd aan de onderzijde met fabrieksmerk, P/B, schildersinitialen D.C.B. en ingekrast modelnummer 283.

24 cm. h.

Taxatie: € 300 - 600

Koopopdracht Delen

0019
Christiaan Johannes Lanooy (1881 - 1948)

Een aardewerk vaas met ingekerfd repeterend patroon van onder meer golven, vermoedelijk vroeg in het oeuvre te dateren, met ingekraste signatuur aan de onderzijde: CJ Lanooy.

24 cm. h.

Taxatie: € 80 - 120

Koopopdracht Delen

0020
Majolikafabrik Wilhelm Schiller & Sohn, Obergrund, Bohemia

Een gegoten aardewerk vaas met centrale decoratie van griffioenen aan beide zijden, tweede helft 19de eeuw, gemerkt met stempel aan de onderzijde WS&S en genummerd 40, enige chips.

36 cm. h.

Taxatie: € 80 - 120

Koopopdracht Delen
Akkoordakkoord