Live Bieden! Timed Online

Resultaten

Resultaten

Printversie resultatenTotaal aantal kavels: 3781
1 van 2 foto's

0001
KV-252 juni 2017
Wed. Brantjes & Co., Purmerend

Een aardewerk vaas met twee oren, gedecoreerd met zwierig floraal decor, 1898, aan de onderzijde gesigneerd met gepenseeld fabrieksmerk, Dec. A, schildersmonogram GW en jaarletter C voor 1898.

35,5 cm. h.

Hamerbedrag: € 380

Delen
1 van 2 foto's

0002
KV-252 juni 2017
Kayserzinn

Een tinnen vaas rondom gedecoreerd met papavers, circa 1900, gestempeld aan de onderzijde 3 Kayserzinn 4090.

20,5 cm. h.

Hamerbedrag: € 45

Delen
1 van 2 foto's

0003
KV-252 juni 2017
De Kat Bergen op Zoom

Een groen geglazuurde aardewerk kan gedecoreerd met geometrisch motief op de buik, gemerkt aan de onderzijde.

16,5 cm. h,.

Hamerbedrag: € 100

Delen

0004
KV-252 juni 2017
Theodoor van Hoytema (1863 - 1917)

Een houten krat voor de Delftsche Slaolie, circa 1905.

26 cm. h. x 36 cm. w. x 36 cm. d.

Hamerbedrag: € 70

Delen
1 van 2 foto's

0005
KV-252 juni 2017
N.V. Haagsche Plateelfabriek Rozenburg Den Haag (1883 - 1917)

Een vijfdelig Juliana- of Princesse-aardewerk kaststel bestaande uit twee vazen en drie dekselvazen, ontwerp T.K.L. Sluyterman, circa 1911, gemerkt aan de onderzijde met firmastempels, schildersmonogrammen Ss voor Sam Schellink en werkordernummers 476, alle deksels en een vaas beschadigd.

25,5 - 33,5 cm. h.

Hamerbedrag: € 150

Delen
1 van 2 foto's

0006
KV-252 juni 2017
Nieuwe Kunst

Een mahoniehouten fauteuil met ebbenhouten inleg, circa 1910.

83 x 65 x 75 cm. (hxwxd)

Hamerbedrag: € 240

Delen
1 van 2 foto's

0007
KV-252 juni 2017
Keramos Wien

Een geglazuurd aardewerk wandsculptuur voorstellende een meisjeshoofd, gemerkt aan de achterzijde met stempels voor Keramos, Made in Austria en meegegoten nummer 1470.A  en 4.

6 cm. l.

Hamerbedrag: opgehouden

Delen
1 van 3 foto's

0008
KV-252 juni 2017

Twee aardewerk vazen gedecoreerd met een vlinder temidden van bloemen, de ene gemerkt met firmastempel, ingekrast W33A, werkordernummer 137 en jaarteken voor 1901-1902, de andere met gepenseeld firmamerk, ingekrast W14V, werkordernummer 548 en jaarteken voor 1899-1900.

39,5-40 cm. h.

Hamerbedrag: € 550

Delen
1 van 3 foto's

0009
KV-252 juni 2017
Plateelbakkerij Zuid Holland, Gouda

Een hoge platelen klok gedecoreerd met een vogel temidden van bloesemtakken, decor Rosalie, 1918, aan de binnenzijde gesigneerd 656 Rosalie Gouda Holland, jaarmerk voor 1918 en schildersinitialen CW, mogelijk voor C.C. van Wezenberg, kleine chips op het standvlak.

41,5 cm. h.

Hamerbedrag: opgehouden

Delen
1 van 2 foto's

0010
KV-252 juni 2017
Plateelbakkerij Delft

Een aardewerk klok gedecoreerd met door takken en bloemen omkaderde cartouche met daarin een voorstelling met boten, 1903, gemerkt aan de achterzijde PBD in driehoek, schildersinitiaal G, VIII, jaarletter A, 1026 en 660, gerestaureerd op de hoeken en voorzien van recent batterij-uurwerk.

26,5 cm. h.

Hamerbedrag: € 45

Delen
1 van 2 foto's

0011
KV-252 juni 2017
Distel Amsterdam

Een aardewerk vaas rondom beschilderd met floraal decor, model 28, gesigneerd met gepenseeld fabrieksmerk, D.C. 28/17 en schildersinitialen BB.

19 cm. h.

Hamerbedrag: € 170

Delen
1 van 2 foto's

0012
KV-252 juni 2017
Carel Adolph Lion Cachet (1864 - 1945)

Een mat geglazuurd aardewerk vaas gedecoreerd met twee griffioenen, uitvoering Distel, Amsterdam, gesigneerd met gestempeld fabrieksmerk, gepenseeld driehoekje en 313/7.

15,5 cm. h.

Hamerbedrag: € 70

Delen
1 van 2 foto's

0013
KV-252 juni 2017

Een aardewerk vaas gedecoreerd met abstract floraal decor, 1897, gesigneerd met geschilderd fabrieksmerk, Dec: D, schildersmonogram TH en jaarletter B voor 1897, gerestaureerd langs voet- en mondrand.

21 cm. h.

Hamerbedrag: € 300

Delen

0014
KV-252 juni 2017
Mobach (toegeschreven)

Een aardewerk wandbord met ringeloor decor en Friese spreuk: Mourns let, de hiele dei let ('s morgens laat, de hele dag laat), circa 1900-1910.

27 cm. diam.

Hamerbedrag: € 60

Delen
1 van 2 foto's

0015
KV-252 juni 2017
De Porceleyne Fles Delft

Een 'Nieuw-Delfts' aardewerk hengselvaas met Iznik decor, uitvoering 1910-1930, signatuur van de fabriek aan de achterzijde en genummerd 209.

19,5 cm. h.

Hamerbedrag: € 380

Delen
1 van 3 foto's

0016
KV-252 juni 2017
Royal Copenhagen

Een porseleinen figuur van de kleine zeemeermin, naar het model van Edvard Eriksen, met diens meegegoten signatuur aan de achterzijde, gesigneerd met fabrieksmerk onderop,VB en met modelnummer 4431, met restanten van een sticker.

21,5 cm. h.

Hamerbedrag: € 70

Delen
1 van 2 foto's

0017
KV-252 juni 2017
Lionello Balestrieri (1872 - 1958)

Beethoven (Andante Cantabile), een ets, ingelijst in Jugendstil houten lijst met titel 'Beethoven', de ets gesigneerd in de plaat L. Balestrieri Paris, niet geïnspecteerd uit de lijst.

39 x 62 cm. (incl. frame)

Hamerbedrag: € 140

Delen
1 van 2 foto's

0018
KV-252 juni 2017
Jugendstil

Een gestoken houten wandklok met geëtst koperen wijzerplaat en slinger, met zwierige floraal decor, circa 1900-1910.

67,5 cm. l.

Hamerbedrag: € 130

Delen

0019
KV-252 juni 2017
Nieuwe Kunst

Een eikenhouten schildersezel, onder meer geconstrueerd met pen-en-gat verbindingen, in de stijl van A.J. Kropholler.

175 x 102 x 70 cm. (hxbxd)

Hamerbedrag: € 600

Delen
1 van 4 foto's

0020
KV-252 juni 2017
Willem Coenraad Brouwer (1877 - 1933)

Een monumentale aardewerk plantenbak op basement met drie zuilen, voorzien van abstract floraal decor in reliëf en tekst rondom de rand: 'Heb ik het zaad hier ingeleid Dan hoop ik dat het goed gedijt', uitvoering N.V. Fabriek van Brouwer's Aardewerk, Leiderdorp, circa 1915, gesigneerd aan de binnenzijde van de bak met stempel Brouwer's Aardewerk, identiek exemplaar afgebeeld in W.C. Brouwer (1877-1933) aarden vaatwerk - tuinaardewerk bouwaardewerk, tent. cat. Gemeentelijk Museum Het Princessehof, Leeuwarden, 1980, p. 58, afb. 109.

78 cm. h. x 74 cm. diam.

Hamerbedrag: € 1500

Delen
Akkoordakkoord