Live Bieden! Timed Online

Resultaten

Resultaten

Printversie resultatenTotaal aantal kavels: 5465
1 van 6 foto's

0001
KV-256 juni 2018
Hans Christiansen (1866 - 1945)

Een zilveren visbestek, twaalf couverts, modelnummer 3001, "Darmstaedter Stil", uitvoering Peter Bruckmann & Söhne, Heilbronn, ontwerp 1901-1902, gekeurd met fabrieksmerken, 800 voor derde gehalte zilver en aanvullend Nederlands keur. Vgl.: Barbara Grotkamp-Schepers & Reinhard W. Sänger, "Art Nouveau Knives, Forks and Spoons / Bestecke des Jugendstils", Deutsches Klingenmuseum Solingen, 2000, p. 138, ill. 160 voor het ontwerp (visbestek niet afgebeeld).

1155 gr.

Hamerbedrag: € 650

Delen
1 van 3 foto's

0002
KV-256 juni 2018
Georg Jensen (1866 - 1935)

Een gedreven zilveren broche bezet met kwarts en granaat, floraal motief, gekeurd met makersmerken voor 1909-1914, tweede gehalte zilver, later ophang-oogje aan de achterzijde.

4,5 x 4 cm.

Hamerbedrag: € 550

Delen
1 van 2 foto's

0003
KV-256 juni 2018
Joh. Loetz Witwe (attributed)

Een geïriseerd glazen vaas met vergulde details, circa 1900.

17,5 cm. h.

Hamerbedrag: € 90

Delen
1 van 2 foto's

0004
KV-256 juni 2018
Emile Gallé (1846 - 1904)

Een cameoglazen solifleur vaasje met floraal decor, gemerkt in de wand Gallé, minieme interne barstjes onder de bodem en kleine chip in het decor.

13,5 cm. h.

Hamerbedrag: € 390

Delen
1 van 3 foto's

0005
KV-256 juni 2018
Fachschule Haida (attributed)

Een helder en geel überfang geslepen kristallen dekselbokaal gedecoreerd met vijf florale ornamenten rondom, circa 1900, minieme chips.

18,5 cm. h.

Hamerbedrag: opgehouden

Delen
1 van 2 foto's

0006
KV-256 juni 2018

Vier champagneglazen op hoge voet en een wijnglas, alle met vergulde mondrand, uitvoering Theresienthal, circa 1906.

17,5-20,5 cm. h.

Hamerbedrag: € 60

Delen
1 van 3 foto's

0007
KV-256 juni 2018

Achttien wijnglazen op hoge voet met vergulde mondrand, uitvoering Theresienthal, circa 1906, minieme chips en enig verlies aan vergulding.

20 cm. h.

Hamerbedrag: € 200

Delen
1 van 5 foto's

0008
KV-256 juni 2018
Jugendstil

Zes wijnglazen op hoge voet, alle met verschillend geëmailleerd floraal decor en vergulde mondrand, uitvoering Theresienthal, circa 1900-1910.

20,5 cm. h.

Hamerbedrag: € 470

Delen
1 van 6 foto's

0009
KV-256 juni 2018
C. Bonnefond

Een metalen tafelklok met gebronsd metalen slinger, gedecoreerd met floraal patroon in zweepslag motief en met vrouwenhoofd, circa 1900-1910, de wijzerplaat gemerkt: K. Overstrijd, La Haye en met meegegoten merk in de voet C. Bonnefond.

46,5 cm. h.

Hamerbedrag: € 220

Delen
1 van 2 foto's

0010
KV-256 juni 2018
Arts & Crafts

Een zilveren gesp met blauw/groen geëmailleerd decor, gemerkt voor Birmingham met jaarletter k voor 1909, makersmerk A&B.

5,5 x 10 cm.

Hamerbedrag: € 500

Delen

0011
KV-256 juni 2018
Jugendstil

Vier wijnglazen op hoge voet, waarvan twee met groen ingevuld geslepen floraal decor en vergulde randen, een exemplaar met rode en groene inclusies en gegraveerd bladmotief en een geëmailleerd glas, circa 1900-1910.

18,5-20 cm. h.

Hamerbedrag: € 100

Delen
1 van 4 foto's

0012
KV-256 juni 2018
Daum, Nancy

Een glazen kommetje met geëmailleerde voorstelling van  boten en een landschap op een gematteerd fond, circa 1900, gesigneerd aan de onderzijde Daum Nancy.

3 cm. h. x 10,5 cm. diam.

Hamerbedrag: opgehouden

Delen
1 van 4 foto's

0013
KV-256 juni 2018
N.V. Haagsche Plateelfabriek Rozenburg Den Haag (1883 - 1917)

Een eierschaal porseleinen kop en schotel gedecoreerd met distels op een wit fond, schilder: Sam Schellink, gesigneerd met fabrieksstempels, werkordernummers 54, jaartekens voor 1907 en schildersmonogrammen.

6 cm. h. x 13 cm. diam.

Hamerbedrag: € 750

Delen
1 van 4 foto's

0014
KV-256 juni 2018
Emmanuel Villanis (1858 - 1914)

Een bronzen buste van een vrouw, getiteld 'Alda', gesigneerd in het basement E. Villanis, genummerd A 345 en met zegel.

12,5 cm. h.

Hamerbedrag: € 280

Delen
1 van 4 foto's

0015
KV-256 juni 2018
Anton Büschelberger (1869 - 1934)

Een groot porseleinen sculptuur van een adelaar, uitvoering Porzellanfabrik Karl Ens, Thüringen, gesigneerd met firmastempel op het basement, blindmerk AB voor de beeldhouwer en jaar [19]20, ingekraste nummering onderop 4951, 4.

48,5 cm. h.

Hamerbedrag: € 950

Delen
1 van 3 foto's

0016
KV-256 juni 2018
Amphora Turn Teplitz

Een groot porseleinen sculptuur van een havik, 1918-1932, gesigneerd met firmastempel en met blindmerken onderop: Amphora en nummering 8281, 2, enige haarlijnen in de glazuur van de voet.

38 cm. h.

Hamerbedrag: € 280

Delen
1 van 3 foto's

0017
KV-256 juni 2018
Rudolf Marcuse (1878 - 1929)

Een porseleinen sculptuur van een gitaarspelende Pierrot met poedel, uitvoering Rosenthal, gemerkt met firmastempel Rosenthal Selb Bavaria, een blindmerk van een R in cirkel en genummerd R311, met meegegoten merk in de sokkel: Rudolf Marcuse 1913.

35 cm. h.

Hamerbedrag: € 340

Delen
1 van 5 foto's

0018
KV-256 juni 2018
Plateelbakkerij Zuid Holland, Gouda

Een aardewerk klok met zwierig floraal decor ingevuld met arceringen - zogenaamde 'kantjes' - op een wit fond, circa 1902-1907, gesigneerd aan de onderzijde met fabrieksmerk, P/B, schildersinitialen D.C.B. en ingekrast modelnummer 283.

24 cm. h.

Hamerbedrag: € 480

Delen
1 van 2 foto's

0019
KV-256 juni 2018
Christiaan Johannes Lanooy (1881 - 1948)

Een aardewerk vaas met ingekerfd repeterend patroon van onder meer golven, vermoedelijk vroeg in het oeuvre te dateren, met ingekraste signatuur aan de onderzijde: CJ Lanooy.

24 cm. h.

Hamerbedrag: € 750

Delen
1 van 4 foto's

0020
KV-256 juni 2018
Majolikafabrik Wilhelm Schiller & Sohn, Obergrund, Bohemia

Een gegoten aardewerk vaas met centrale decoratie van griffioenen aan beide zijden, tweede helft 19de eeuw, gemerkt met stempel aan de onderzijde WS&S en genummerd 40, enige chips.

36 cm. h.

Hamerbedrag: € 60

Delen
Akkoordakkoord