Live Bieden! Timed Online

Resultaten

Resultaten

Printversie resultatenTotaal aantal kavels: 4365
1 van 12 foto's

0001
KV-254 december 2017
N.V. Haagsche Plateelfabriek Rozenburg Den Haag (1883 - 1917)

Een aardewerk vaas met abstract floraal decor, het model ontworpen door T.A.C. Colenbrander, gesigneerd met fabrieksmerk Rozenburg Den Haag, genummerd 644, getiteld Tulp, met jaarletter H voor 1892 en schildersinitiaal V. voor J.L. Verhoog, ingegrift Np 2, chip langs mondrand en op standring.

16,5 cm. h.

Hamerbedrag: € 70

Delen
1 van 12 foto's

0002
KV-254 december 2017
Kayserzinn

Een Jugendstil tinnen inktpot, gedecoreerd met bladeren en bijen, het deksel bekroond door een greep in de vorm van een vlinder, met glazen binnenbakje, gesigneerd aan de onderzijde met meegegoten merk Kayserzinn, genummerd 4275 en met ingekraste H, het deksel opnieuw bevestigd op enig moment.

8 cm. h. x 19,5 cm. diam.

Hamerbedrag: opgehouden

Delen
1 van 8 foto's

0003
KV-254 december 2017
Nieuwe Kunst

Een aardewerk wandbord met geringeloorde tekst 'De morgenstond heeft goud in den mond', gedecoreerd met twee gestileerde hanen in het midden, toegeschreven aan Potterie Moderne, Nijmegen, 1909-1912, ongemerkt, chip van rand, van een geringeloorde stip en enig minimaal glazuurverlies, linker gat in standring met chip.

28 cm. diam.

Hamerbedrag: € 50

Delen
1 van 8 foto's

0004
KV-254 december 2017
Willem Coenraad Brouwer (1877 - 1933)

Een aardewerk wandbord met geringeloorde tekst 'Grijpt als't Rijpt', uitvoering Brouwer's Aardewerk, Leiderdorp, september 1906, gemerkt aan de achterzijde met ingedrukt firmastempel, ter weerszijden daarvan het jaartal 06, daarboven de maand 9 (september) en een H, daaronder 13, chip op de rand, glazuurschilfer op standvlak.

32 cm. h.

Hamerbedrag: € 70

Delen
1 van 18 foto's

0005
KV-254 december 2017
Royal Copenhagen

Een geglazuurd porseleinen sculptuur voorstellende een faun met kikker, ontwerp Christian Thomsen, oorspronkelijk ontworpen 1905, gemerkt met firmastempel, gepenseelde golven, schildersmerk YC en genummerd 1713, jaar aanduiding voor 1966, met meegegoten kunstenaarsmonogram Chr Th.

12 cm. h.

Hamerbedrag: € 170

Delen
1 van 4 foto's

0006
KV-254 december 2017
Jugendstil

Een koperen kandelaar met zwierig floraal decor, circa 1900-1910, gemerkt aan de onderzijde Geschützt.

18 cm. h.

Hamerbedrag: € 80

Delen
1 van 3 foto's

0007
KV-254 december 2017
Arts & Crafts

Een verstelbare smeedijzeren bureau- annex pianolamp met groen glazen kap, circa 1900-1910.

20-50 cm. h.

Hamerbedrag: € 280

Delen
1 van 6 foto's

0008
KV-254 december 2017
A.D. Copier (1901 - 1991)

Een paars glazen Serica nr. 14 vaas met verticale tincraquelé banen, uitvoering Glasfabriek Leerdam, ontwerp 1928, aan de onderzijde gesigneerd met geëtst driehoekig serica-merk, kalkaanslag aan de binnenzijde.

21,5 cm. h.

Hamerbedrag: € 280

Delen
1 van 5 foto's

0009
KV-254 december 2017
Franz Xavier Bergman (1861 - 1936)

Een koud beschilderd Weens bronzen sculptuur voorstellende een Oriëntalistische verkoper gezeten op een tapijt, gemerkt onderop.

12,5 cm. h.

Hamerbedrag: € 550

Delen
1 van 4 foto's

0010
KV-254 december 2017
Plateelbakkerij Zuid Holland, Gouda

Een monumentale mat wit geglazuurde aardewerk vaas met veelkleurig decor van een een vogel tussen takken en gebladerte, gepenseeld Zuid-Holland Gouda met een lazaruspoortje, modelnummer 175 en ingegrift 175 A, schilderssignatuur H., tevens voorzien van gestempeld firmamerk.

57 cm. h.

Hamerbedrag: € 820

Delen
1 van 3 foto's

0011
KV-254 december 2017
Albert Köhler & Cie, Vienna

Een Jugendstil tinnen wandschotel gedecoreerd met een vrouw in het midden en met golvend florale rand, circa 1900, gemerkt aan de achterzijde A.K.&Cie en met modelnummer 231.

31,5 cm. diam.

Hamerbedrag: € 120

Delen
1 van 5 foto's

0012
KV-254 december 2017
Argentor-Werke, Rust & Hetzel, Wien

Een verzilverd metalen dienschaal met twee grepen, met geslepen glazen binnenbak, gemerkt aan de onderzijde Argentor en tweemaal gekeurd AS.

5,5 x 36 x 17,5 cm. (hxwxd)

Hamerbedrag: € 90

Delen
1 van 5 foto's

0013
KV-254 december 2017

Een tinnen klok met messing wijzers, ogenschijnlijk ongesigneerd, het uurwerk vervangen door een modern batterij-uurwerk, de secondewijzer modern, slinger manco.

31,5 cm. h.

Hamerbedrag: € 190

Delen
1 van 5 foto's

0014
KV-254 december 2017
Jugendstil

Een loopglazuur aardewerk vaas met twee oren en abstract geometrisch decor, circa 1910, aan de onderzijde gesigneerd met ingedrukt merk Austria, genummerd 7121 en voorzien van een etiket van de wederverkoper A.Jungerhans, Rotterdam, chip langs voet en onderop standring.

40 cm. h.

Hamerbedrag: € 80

Delen
1 van 5 foto's

0015
KV-254 december 2017
Emil Geiger (1874 - 1948)

Een gestoken ivoren dekseldoos gedecoreerd met delicate zwarte en witte puntjes en een deels opengewerkte deksel, circa 1900-1920, gemerkt aan de onderzijde Emil Geiger Wolfratshausen OB/Bajern, in complete doch gedemonteerde staat (lijm losgelaten).

11 x 11,5 x 10 cm. (hxwxd)

Hamerbedrag: € 600

Delen
1 van 3 foto's

0016
KV-254 december 2017
Thonet

Twee donkerbruin gebeitste gebogen houten collegestoelen, zogenoemde 'Schreibfauteuil für Hörsale', modelnummer 33/6133, circa 1900-1905, het ene exemplaar ongemerkt, het andere met brandstempel THONET AUSTRIA, het model afgebeeld in: Thonet Bentwood & Other Furniture, The 1904 illustrated catalogue, met introductie door Christopher Wilk, 1980, no. 33/6133.

80-82 cm. h.

Hamerbedrag: € 170

Delen
1 van 3 foto's

0017
KV-254 december 2017
Jugendstil

Een paar verzilverd tinnen eenlichts kandelaars, rondom gedecoreerd met gestileerd natuurlijk patroon, circa 1900-1910, ongemerkt.

28 cm. h.

Hamerbedrag: € 60

Delen
1 van 5 foto's

0018
KV-254 december 2017
Jan Eisenloeffel (1876 - 1957)

Een messing tafelklok met deels zwart gepatineerde wijzerplaat met twee drielichts kandelaars, vervaardigd na 1903, alledrie voorzien van ingeslagen cirkelvormige makersmerken.

32 - 37,5 cm. h.

Hamerbedrag: € 4400

Delen
1 van 6 foto's

0019
KV-254 december 2017
Thonet

Een verstelbare gebogen houten ligstoel met opnieuw gematte rieten zitting en leuning, model Schlafsofa Nr. 2, 1904 of vroeger, gesigneerd met brandmerk Thonet, het model afgebeeld in: Thonet Bentwood & Other Furniture, The 1904 Illustrated Catalogue, met introductie door Christopher Wilk, Ontario/Londen, 1980.

66-108 cm. h. x 188 cm. w. (max.) x 66 cm. d.

Hamerbedrag: € 420

Delen
1 van 4 foto's

0020
KV-254 december 2017
Emile Gallé (1846 - 1904)

Een cameo geëtste glazen vaas met berglandschap decor geïnspireerd op de Les Vosges regio, circa 1900, gemerkt met meegeëtste signatuur Gallé en voorzien van initialen H.V.

25,5 cm. h.

Hamerbedrag: € 1600

Delen
Akkoordakkoord