Live Bieden! Timed Online

Resultaten

Resultaten

Printversie resultatenTotaal aantal kavels: 343

0001
CI-621 maart 2017
Kees Franse (1924 - 1982)

Acht peren. Gesigneerd en gedateerd '75, nummer II/XX.

Litho 41 x 54 cm.

Hamerbedrag: € 160

Delen

0002
CI-621 maart 2017
Kees Franse (1924 - 1982)

Primavera & Estate. Naar Arcimboldo. Gesigneerd en gedateerd '70. Eigen druk, nummer 15/18.

Litho 36 x 60 cm.

Hamerbedrag: € 31

Delen

0003
CI-621 maart 2017
Kees Franse (1924 - 1982)

Autunno & Inverno. Naar Arcimboldo. Gesigneerd en gedateerd '70. Eigen druk, nummer 11/18.

Litho 37 x 57 cm.

Hamerbedrag: opgehouden

Delen

0004
CI-621 maart 2017
Kees Franse (1924 - 1982)

Vijf poppen. Gesigneerd en gedateerd '69, nummer 1/12.

Litho 26 x 64 cm.

Hamerbedrag: € 26

Delen

0005
CI-621 maart 2017
Kees Franse (1924 - 1982)

Lijst met uitsparing in het midden. Gesigneerd en gedateerd '79. Nummer 17/25.

Litho 42 x 62 cm.

Hamerbedrag: € 25

Delen

0006
CI-621 maart 2017
Kees Franse (1924 - 1982)

'Herfst in de zomer'. Gesigneerd en gedateerd 1978, nummer 6/50. 56,5 x 78,5 cm.

Litho 50 x 50 cm.

Hamerbedrag: € 26

Delen

0007
CI-621 maart 2017
Kees Franse (1924 - 1982)

'Lente in de winter'. Gesigneerd en gedateerd '78, nummer IV/V. Epreuve d'artiste.

Litho 50 x 50 cm.

Hamerbedrag: € 25

Delen

0008
CI-621 maart 2017
Kees Franse (1924 - 1982)

'Motieven naar Archimboldo'. Gesigneerd en gedateerd '77, nummer 16/30.

Litho 50,5 x 65 cm.

Hamerbedrag: € 25

Delen

0009
CI-621 maart 2017
Kees Franse (1924 - 1982)

Stilleven met fruit. Gesigneerd en gedateerd '81, nummer 2/24.

Litho 30 x 37 cm.

Hamerbedrag: € 70

Delen

0010
CI-621 maart 2017
Kees Franse (1924 - 1982)

Tulpen. Gesigneerd en gedateerd '80, nummer 20/31. Literatuur: Marjolein van Riemsdijk. Kees Franse, een Rotterdamse kunstenaar (1924-1982). Zwolle, 1998. Plaat XVI (vergelijkbaar werk).

Litho 33 x 42 cm.

Hamerbedrag: € 30

Delen

0011
CI-621 maart 2017
Kees Franse (1924 - 1982)

Vaas met gekleurde bloemen. Gesigneerd en gedateerd '78, nummer 30/30.

Litho 48 x 62 cm.

Hamerbedrag: opgehouden

Delen

0012
CI-621 maart 2017
Kees Franse (1924 - 1982)

Vaas met roze bloemen. Gesigneerd en gedateerd '78, nummer 6/30.

Litho 48 x 62 cm.

Hamerbedrag: opgehouden

Delen

0013
CI-621 maart 2017
Kees Franse (1924 - 1982)

Lijst met ribbels. Gesigneerd en gedateerd 1978.

Litho 58 x 50 cm.

Hamerbedrag: opgehouden

Delen

0014
CI-621 maart 2017
Kees Franse (1924 - 1982)

'Houdt op met malen'. Gesigneerd en gedateerd '79, nummer 26/26.

Litho 46 x 58 cm.

Hamerbedrag: opgehouden

Delen

0015
CI-621 maart 2017
Kees Franse (1924 - 1982)

Compositie met vierkanten in een cirkel. Gesigneerd en gedateerd '78, nummer 17/20.

Litho 50 x 50 cm.

Hamerbedrag: € 40

Delen

0016
CI-621 maart 2017
Kees Franse (1924 - 1982)

Schets met appels op een tafel. Gesigneerd en gedateerd '81. Proefdruk.

Litho 36 x 43 cm.

Hamerbedrag: € 31

Delen

0017
CI-621 maart 2017
Kees Franse (1924 - 1982)

Stilleven met peer, druiven en kersen. Gesigneerd en gedateerd '81. Proefdruk.

Litho 34 x 41 cm.

Hamerbedrag: € 55

Delen

0018
CI-621 maart 2017
Kees Franse (1924 - 1982)

'Golden delicious'. Gesigneerd en gedateerd '71. Proefdruk. Met een gesigneerde proefdruk van dezelfde voorstelling in kleur.

Litho 46 x 62 cm.

Hamerbedrag: € 50

Delen

0019
CI-621 maart 2017
Kees Franse (1924 - 1982)

Schimmen van fruit. Gesigneerd en gedateerd '77, nummer 30/30.

Litho 50 x 65 cm.

Hamerbedrag: opgehouden

Delen

0020
CI-621 maart 2017
Kees Franse (1924 - 1982)

Winter. Gesigneerd en gedateerd '78, nummer 4/25.

Litho 54 x 68 cm.

Hamerbedrag: opgehouden

Delen
Akkoordakkoord