Live Bieden! Timed Online

Veilingen

Design veiling

Design 1900-NU

In het bruisende Rotterdam – de wederopbouwstad waar moderne vormgeving in het DNA zit – organiseert het Vendu Notarishuis twee keer per jaar gespecialiseerde Designveilingen. Het 20ste een 21ste eeuwse ontworpen gebruiksvoorwerp staat in deze veilingen volop in de schijnwerpers. De kijkdagen en de veiling zijn een ontmoetingsplek voor professionals, galeriehouders, verzamelaars en geïnteresseerde particulieren die liefde voor design gemeenschappelijk hebben.

Uw expert voor de designveilingen is Marcel Brouwer, gecertificeerd registertaxateur op dit vlak met meer dan 15 jaar nationale en internationale ervaring in het veilingwezen. Brouwer is naast taxateur tevens publicist en hij werkt als specialist mee aan de tv-programma’s Schatgraven van Omroep Gelderland en De Utrechtse Schatkamer van RTV Utrecht.

Een greep uit het veilingaanbod van Art Nouveau en Art Deco voorwerpen en naoorlogs Modern Design:

- glas van Nederlandse en buitenlandse makelij, van Leerdam glas tot Gallé;

- aardewerk en porselein van nationale en internationale herkomst, van Rozenburg tot Sèvres;

- meubilair vormgegeven door ontwerpers, van Gerrit Rietveld tot Poul Kjaerholm;

- verlichting van 1900 tot nu;

- sculptuur van binnen- en buitenlandse beeldhouwers uit de 20ste eeuw;

- zilver en metaalwerk van Jugendstil tot hedendaags;

- textiel vormgegeven door ontwerpers, waaronder tapijten en damast.

We heten u bijzonder welkom op onze veilingen van Design 1900-NU.

Op de kijkdagen en veiling, maar natuurlijk ook wanneer u hiervoor zou willen inbrengen.

Wilt u zich abonneren op de veilingcatalogus?

Dat kan voor € 20,- per jaar.

Akkoordakkoord